14e zitting - Woensdag 8 mei 13:00 uur: 2350-2435 - Ikonen en religieuze kunst
Catalogusnummer: 2358
Italië, houten gestoken en polychroom geschilderde sculptuur van het Christus kind, 18e/19e eeuw

In staande pose op wolkenpartij, de achtergrond met stralenkrans. Met glazen ogen. [afgebroken vingers]

h. 36 cm, b. 16 cm, d. m.

Taxatie: € 200 - € 300
Hamerprijs: