6e zitting - Donderdag 2 mei 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 6437
update-catalogue
Léon Richet (1847-1907)

Huis in boslandschap

doek, gesign. r.o. (signatuur aangezet), 42 x 58 cm.

house between trees, oil on canvas, signed lower right (signature retouched)

[1]

Taxatie: € 500 - € 800
:
Hamerprijs:

outbid-warning
Overboden