Lodewijk Schelfhout (1881-1943)
ets, gesign. l.o., 1924, 50 x 65 cm.
Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht
Taxatie: € 60 - € 140
Huidig bod: € 120
Hamerprijs: € 120