Lodewijk Schelfhout (1881-1943)
ets, gesign. l.o., 1912, 40 x 50 cm.
Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht
Estimate: € 100 - € 200
Current bid: € 850
Hammer Price: € 850