Lodewijk Schelfhout (1881-1943)
ets, gesign. l.o., 1913, 35 x 40 cm.
Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht
Estimate: € 100 - € 200
Current bid: € 460
Hammer Price: € 460