6e zitting - Donderdag 2 mei 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Willem van Konijnenburg (1868-1943)
houtskool en pastel, ongesign (?), herkomst: Collectie van Kooten, cat. Nijhoff nr. 106, met afbeelding, 52 x 69 cm.
Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht
Taxatie: € 400 - € 800
:
Hamerprijs:
Overboden