Catalogusnummer: 2590
Andries Dirk Copier (1901-1991), ontwerptekening
in lijst
inkt en aquarel, gesign. r.o., Wassenaar '82, 52 x 40 cm.
Taxatie: € 100 - € 200
Hamerprijs: