Onbekende kunstenaar, 20e eeuw
Vrouw met mand op haar hooofd
Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 140
Hamerprijs: € 140