14e zitting - Woensdag 8 mei 13:00 uur: 2350-2435- Icons and Religious Art
Catalogue number: 2407
Spanje, gestoken houten madonna op de maansikkel, 17e/18e eeuw.

Met latoenkoperen kroon, geheel staande op met rood fluweel beklede voet.

h. 71 cm.

Estimate: € 200 - € 400
Current bid: € 220
Hammer Price: € 220

Hammer price: € 220