14e zitting - Woensdag 8 mei 13:00 uur: 2350-2435 - Ikonen en religieuze kunst
Italië, gestoken houten en polychroom geschilderde Madonna en kind, op vierkante sokkel, 18e eeuw.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 220
Hamerprijs: € 220