Adrianus Johannes van 't Hoff (1893-1939)
doek, gesign. r.o., 1926, hrkomst: collectie A.G. Stoos, Rotterdam, 66 x 56 cm.
Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht
Estimate: € 300 - € 500
Current bid: € 300
Hammer Price: € 300