Floris Arntzenius (1864-1925)
Twee paarden in de sneeuw
gouache, gesign. r.o., tent. Laren, Singer Museum, 1969 [Welling p.10] Welling p.10, herkomst: Glerum, 8 december 2003, lot nr. 34, 37,5 x 49 cm.
Estimate: € 4,000 - € 8,000
Current bid: € 4,000
Hammer Price: € 4,000