Frankrijk, drie blauw wit aardewerk knobbelvazen, 19e eeuw;
UItgevoerd met voorstelling van figuur met vogel in florale decor, met signatuur van Duijn. (een vaas hersteld, schilfers)
Taxatie: € 100 - € 200
Hamerprijs: