14e zitting - Woensdag 8 mei 13:00 uur: 2350-2435 - Ikonen en religieuze kunst
Spanje, polychroom geschilderd loden sculptuur van kindje Jezus, 18e eeuw;
Geplaatst op houten sokkel. (beschadigingen)
Taxatie: € 150 - € 250
Hamerprijs: