14e zitting - Woensdag 8 mei 13:00 uur: 2350-2435 - Ikonen en religieuze kunst
Catalogusnummer: 2353
Spanje, polychroom geschilderd loden sculptuur van kindje Jezus, 18e eeuw;

Geplaatst op houten sokkel. (beschadigingen)

h. 24,5 cm

Taxatie: € 150 - € 250
Hamerprijs: