14e zitting - Woensdag 8 mei 13:00 uur: 2350-2435 - Ikonen en religieuze kunst
Catalogusnummer: 2417
Rusland, polychroom geschilderd en vergulde icoon, 19e eeuw.

Met voorstelling van de Maagd van Korsun, geflankeerd door de heilige Martinus en Catharina.

h. 35,5 cm, b. 30,5 cm, d. 3,5 cm.

Taxatie: € 100 - € 200
Hamerprijs: