5e zitting - Donderdag 31 oktober 19:00 uur : 0700-0899 - Zilverwerk
twee diverse pillendoosjes, 19e eeuw,
één vierkantmodel versierd met gravering, Mt. A?47 1873, gecontourneerd rond doosje met meesterteken, 1856,
5 x 5 cm, diam 5 cm, 4,5 x 3,2 cm,
Herkomst: uit een particuliere collectie
Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 60
Hamerprijs: € 60