5e zitting - Donderdag 31 oktober 19:00 uur : 0700-0899 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 629
twee diverse pillendoosjes, 19e eeuw,

één vierkantmodel versierd met gravering, Mt. A?47 1873, gecontourneerd rond doosje met meesterteken, 1856,

5 x 5 cm, diam 5 cm, 4,5 x 3,2 cm,

Herkomst: uit een particuliere collectie

Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 60
Hamerprijs: € 60

Hamerprijs: € 60