5e zitting - Donderdag 31 oktober 19:00 uur : 0700-0899 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 630
Broodmand, 1e helft 20ste eeuw,

schuitvormig model, ajour, golvend en versierd met parelranddecor, Mt. D.A. Meijer, 1928, Leiden, 2e gehalte,

l 31 cm, h 10 cm, 448 gr.

Herkomst: Uit een particuliere collectie uit het zuiden des lands

Taxatie: € 220 - € 320
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200

Hamerprijs: € 200