6e zitting - Donderdag 2 mei 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Dirk Smorenberg (1883-1960)
Winters landschap met een schuur bij de Loosdrechtse Plassen
doek, gesign. r.o., 35 x 40 cm.
Volgrecht is van toepassing op dit lot.
Taxatie: € 700 - € 900
:
Hamerprijs:
Overboden