Catalogusnummer: 6451
Margaretha Roosenboom (1843-1896)
Stilleven met gele rozen
aquarel, gesign. l.o., 48 x 33 cm.
watercolour, signed lower left
Taxatie: € 3.000 - € 5.000
Hamerprijs: