Catalogusnummer: 6451
Margaretha Roosenboom (1843-1896)

Stilleven met gele rozen

aquarel, gesign. l.o., 48 x 33 cm.

watercolour, signed lower left

Taxatie: € 3.000 - € 5.000
Hamerprijs: