Paul Richard Vaitekunas (geb. 1940)
'Guest at Easter'. Provenance Tom Lenders, Amsterdam
gesign. l.o., 1998, verso titel en signatuur, herkomst: Galerie Tanya Rumpff, Haarlem
Taxatie: € 600 - € 1.000
Huidig bod: € 4.400
Hamerprijs: € 4.400