Paul Richard Vaitekunas (geb. 1940)
Landschap. Provenance Tom Lenders, Amsterdam
gesign. r.o., 1976, verso titel en signatuur, herkomst: Galerie Tanya Rumpff, Haarlem
Taxatie: € 400 - € 800
Huidig bod: € 7.400
Hamerprijs: € 7.400