Gaston Haustrate (1878-1949)
board, gesign. r.o., verso annotatie: Atelier Gaston Haustrate Bruxelles pour W. Paerels, 40 x 30 cm.
Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht
Taxatie: € 400 - € 800
Hamerprijs: