5031
Catalogusnummer: 5031
Paul Richard Vaitekunas (geb. 1940)

Landschap. Provenance Tom Lenders, Amsterdam

doek, niet ingelijst

81 x 65 cm.

gesign. r.o., 1976, verso titel en signatuur, herkomst: Galerie Tanya Rumpff, Haarlem

Tom Lenders, Amsterdam

Taxatie: € 400 - 800
Hamerprijs: € 7.400

Hamerprijs: € 7.400