15e zitting - Woensdag 8 mei 19:00 uur: 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Zweden, groen gepatineerd bronzen sculptuur 'Sater', Art Deco, ca. 1930;
In staande positie met crotalum in de handen. Gemerkt met gietersmerk 'Otto Meyers Eftr. Fud.'.
Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen
Taxatie: € 400 - € 600
:
Hamerprijs:
Overboden