15e zitting - Woensdag 8 mei 19:00 uur: 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Catalogusnummer: 2606
update-catalogue
Charlotte van Pallandt, (1898-1997), bronzen penning, Portret van een man,

verso,'auxilium nunquam deficiens, W.S.H. 14-12-84'. Herkomst: Particuliere nalatenschap, het echtpaar was destijds bevriend met van Pallandt en dit stuk is direct via van Pallandt gekocht of verkregen

D: 8 cm.

[1]

Taxatie: € 500 - € 1.000
:
Hamerprijs:

outbid-warning
Overboden

Bied
Totaal incl. kosten: €