Catalogusnummer: 6861
Hugo Kaagman (geb. 1955)
'Curacao'
doek, niet ingelijst, verso gesign., 2010, 40 x 35 cm.
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 150
Hamerprijs: € 150
Hamerprijs:
€ 150