020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
<
>
15e zitting - Woensdag 8 mei 19:00 uur: 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 2613
Onbekend, twee optisch geslepen glas sculpturen, pyramide vorm en gebogen prisma,
prisma gesigneerd. (beide met chips)
H: 10 - 17 cm.
[2]
Taxatie: € 150 - € 200
:
Hamerprijs:
Overboden
Bied
Totaal incl. kosten: €