Catalogusnummer: 6435
Anton Mauve (1838-1888)

Vrouw doet de was naast een boerderij in de sneeuw

paneel, gesigneerd AM l.o., 22,5 x 17 cm.

Taxatie: € 800 - € 1.400
Hamerprijs: