Anton Heijboer (1924-2005)
olieverf op doek op board, gesign., '86, herkomst: Reflex Modern Art Gallery, 46 x 66 cm.
Taxatie: € 300 - € 600
Huidig bod: € 480
Hamerprijs: € 480