15e zitting - Woensdag 8 mei 19:00 uur: 2550-2734 - 20th Century Applied arts
Bruin gepatineerd bronzen sculptuur van gestileerde uil, gemerkt A. H., 20e eeuw;
Hierbij verguld bronzen sculptuur in de stijl van Miguel Ortiz Berrocal, echter gemerkt 'Aksouh'.
Estimate: € 100 - € 200
Current bid: € 180
Hammer Price: € 180