15e zitting - Woensdag 8 mei 19:00 uur: 2550-2734 - 20th Century Applied arts
Catalogue number: 2611
Achille Émile Jacopin (1874-1958), notenhouten gestoken sculptuur van naakte vrouw op rotspartij met krab, gedateerd 1949;

Zijkant gesigneerd A. Jacopin.

h. 68 cm

Estimate: € 500 - € 800
Current bid: € 700
Hammer Price: € 700

Hammer price: € 700