15e zitting - Woensdag 8 mei 19:00 uur: 2550-2734 - 20th Century Applied arts
Achille Émile Jacopin (1874-1958), notenhouten gestoken sculptuur van naakte vrouw op rotspartij met krab, gedateerd 1949;
Zijkant gesigneerd A. Jacopin.
Estimate: € 500 - € 800
Current bid: € 700
Hammer Price: € 700