Bruin gepatineerd bronzen sculptuur van gestileerde uil, gemerkt A. H., 20e eeuw;
Hierbij verguld bronzen sculptuur in de stijl van Miguel Ortiz Berrocal, echter gemerkt 'Aksouh'.
Taxatie: € 100 - € 200
Hamerprijs: