1e zitting - Dinsdag 30 april 14.00 uur: 0600-0808 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 837
Rusland, wandelstokknop in vorm van bulldog,

met robijnen oogjes, gemerkt Fabergé Petersburg, gehalte 84 Zolotniki, in stijl van Fa. Fabergé vroeg 20e eeuw, 2e gehalte,

h 6 cm, bruto 140 gr.

(1)

Taxatie: € 400 - € 800
Huidig bod: € 400
Hamerprijs: € 400

Hamerprijs: € 400