met robijnen oogjes, gemerkt Fabergé Petersburg, gehalte 84 Zolotniki, in stijl van Fa. Fabergé vroeg 20e eeuw, 2e gehalte,
h 6 cm, bruto 140 gr.
(1)
Hamerprijs: € 400