1e zitting - Dinsdag 30 april 14.00 uur: 0600-0808 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 836
Miniatuur, trekpaard met ploeg en boer, 18e of 19e eeuw,

tweedelige miniatuur, onduidelijk gekeurd, toetssteek,

l 12,5 cm, 54,2 gr.

[zkj]

Taxatie: € 200 - € 240
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200

Hamerprijs: € 200