13e zitting - Woensdag 8 mei 10:00 uur: 1700-1831 - European porcelain, ceramics, glassware
Sold
Italië, twee albarello's, 16e eeuw.
Uitgevoerd met geschilderde polychrome decoratie van portretmedaillons landschap en fantasiewezen. (verlies van glazuur hier en daar, chips en scheuren)
Provenance: Particuliere collectie van een Dordtse industrieel, verzameld 1e helft 20ste eeuw.
Estimate: € 400 - € 600
Current bid: € 320
Hammer Price: € 320
Outbid