13e zitting - Woensdag 8 mei 10:00 uur: 1700-1831 - European porcelain, ceramics, glassware
Sold
Italië, majolica aardewerk tazza, 17e eeuw.
Uitgevoerd met polychrome schildering met centraal geplaatst een heilige omringd door grotesques. (frittings en chips, voet met grote chips)
Provenance: Particuliere collectie van een Dordtse industrieel, verzameld 1e helft 20ste eeuw.
Estimate: € 200 - € 300
Current bid: € 180
Hammer Price: € 180
Outbid