13e zitting - Woensdag 8 mei 10:00 uur: 1700-1831 - Europees porselein, aardewerk en glas
Italië, twee albarello's, 16e eeuw.
Uitgevoerd met geschilderde polychrome decoratie van portretmedaillons landschap en fantasiewezen. (verlies van glazuur hier en daar, chips en scheuren)
Provenance: Particuliere collectie van een Dordtse industrieel, verzameld 1e helft 20ste eeuw.
Taxatie: € 400 - € 600
:
Hamerprijs:
Overboden