13e zitting - Woensdag 8 mei 10:00 uur: 1700-1831 - Europees porselein, aardewerk en glas
Catalogusnummer: 1700
update-catalogue
Italië, twee albarello's, 16e eeuw.

Uitgevoerd met geschilderde polychrome decoratie van portretmedaillons landschap en fantasiewezen. (verlies van glazuur hier en daar, chips en scheuren)

h. 25 cm.

Provenance: Particuliere collectie van een Dordtse industrieel, verzameld 1e helft 20ste eeuw.

(2)

Taxatie: € 400 - € 600
:
Hamerprijs:

outbid-warning
Overboden

Bied
Totaal incl. kosten: €