13e zitting - Woensdag 8 mei 10:00 uur: 1700-1831 - Europees porselein, aardewerk en glas
Catalogusnummer: 1701
update-catalogue
Italië, majolica aardewerk tazza, 17e eeuw.

Uitgevoerd met polychrome schildering met centraal geplaatst een heilige omringd door grotesques. (frittings en chips, voet met grote chips)

diam. 21,5 cm, h. 6 cm.

Provenance: Particuliere collectie van een Dordtse industrieel, verzameld 1e helft 20ste eeuw.

(1)

Taxatie: € 200 - € 300
:
Hamerprijs:

outbid-warning
Overboden

Bied
Totaal incl. kosten: €