14e zitting - Woensdag 8 mei 13:00 uur: 2007-2223 - Beeldwerk, vazen en ornamenten
Frankrijk, paar vuurvergulde en bruin gepatineerde bronzen coupes. Charles X, circa 1840.
Staande op Sienna marmeren voet met vuurvergulde appliques van zwanen.
Provenance: Particuliere collectie van een Dordtse industrieel, verzameld 1e helft 20ste eeuw.
Taxatie: € 300 - € 500
:
Hamerprijs:
Overboden