14e zitting - Woensdag 8 mei 13:00 uur: 2007-2223 - Beeldwerk, vazen en ornamenten
Catalogusnummer: 2088
update-catalogue
Frankrijk, paar vuurvergulde en bruin gepatineerde bronzen coupes. Charles X, circa 1840.

Staande op Sienna marmeren voet met vuurvergulde appliques van zwanen.

h. 15 cm, diam. 12,5 cm.

Provenance: Particuliere collectie van een Dordtse industrieel, verzameld 1e helft 20ste eeuw.

(2)

Taxatie: € 300 - € 500
:
Hamerprijs:

outbid-warning
Overboden

Bied
Totaal incl. kosten: €