13e zitting - Woensdag 8 mei 10:00 uur: 1700-1831 - Europees porselein, aardewerk en glas
Catalogusnummer: 1759
update-catalogue
Duitsland, drie glazen muizenflessen, 18e eeuw;

Uitgevoerd met polychrome schildering van duif, haan en haas. (doppen manco).

h. 13 - 15 cm

Provenance: Particuliere collectie van een Dordtse industrieel, verzameld 1e helft 20ste eeuw.

[3]

Taxatie: € 150 - € 250
:
Hamerprijs:

outbid-warning
Overboden

Bied
Totaal incl. kosten: €