13e zitting - Woensdag 8 mei 10:00 uur: 1700-1831 - Europees porselein, aardewerk en glas
Duitsland, drie glazen muizenflessen, 18e eeuw;
Uitgevoerd met polychrome schildering van duif, haan en haas. (doppen manco).
Provenance: Particuliere collectie van een Dordtse industrieel, verzameld 1e helft 20ste eeuw.
Taxatie: € 150 - € 250
:
Hamerprijs:
Overboden