Duitsland, kleine steengoed Westerwald kruik, 17e eeuw;
Uitgevoerd met reliëf plaquettes met voorstelling van o.a. Adam en Eva. Hierbij steengoed vaas en deksel. (restauraties)
Taxatie: € 100 - € 200
Hamerprijs: