Frederik Marinus Kruseman (1816-1882)
Figuren op een besneeuwd pad en schaatsers op een bevroren water bij een toren
paneel, gesigneerd r.o., 60 x 81,5 cm.
herkomst: Christie's Amsterdam, 26-10-1995, lot nr. 294
Taxatie: € 2.000 - € 4.000
Huidig bod: € 2.800
Hamerprijs: € 2.800