5e zitting - Donderdag 2 mei 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Catalogusnummer: 6161
update-catalogue
Hendrik Adriaan Christiaan Dekker (1836-1905)

Gezicht op een vaart. Hierbij schilderij door Paul van der Ven, landschap

doek, gesign. l.o., 32 x 48 cm. en maroufle, gesign., 23 x 30 cm.

[2]

Taxatie: € 50 - € 100
Huidig bod: € 40
Hamerprijs: € 40

Hamerprijs: € 40

outbid-warning
Overboden