5e zitting - Donderdag 2 mei 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Hendrik Adriaan Christiaan Dekker (1836-1905)
Gezicht op een vaart. Hierbij schilderij door Paul van der Ven, landschap
doek, gesign. l.o., 32 x 48 cm. en maroufle, gesign., 23 x 30 cm.
Taxatie: € 50 - € 100
Huidig bod: € 40
Hamerprijs: € 40
Overboden