Twee slingerglazen, 18e eeuw;
Een glas met balustervormige stam met rode en opaque slinger. Het andere glas met witte opaque slinger.
Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 180
Hamerprijs: € 180