Engeland, glazen bokaal, 18e eeuw;
balustervormige stam met verschillende luchtbellen waar onder druppel vorm.
h. 23 ,5 cm, diam. 10,5 cm
Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200