Catalogusnummer: 1763
Twee slingerglazen, 18e eeuw;

Een glas met balustervormige stam met rode en opaque slinger. Het andere glas met witte opaque slinger.

h. 15 - 16,5 cm

Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht

Taxatie: € 100 - € 200
Hamerprijs: