Catalogusnummer: 1764
Engeland, glazen bokaal, 18e eeuw;

balustervormige stam met verschillende luchtbellen waar onder druppel vorm.

h. 23 ,5 cm, diam. 10,5 cm

Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht

Taxatie: € 100 - € 200
Hamerprijs: