23e zitting - Woensdag 15 mei 14:00 uur: 1000-1370 - Pleet en galanterieën
Catalogusnummer: 1230
Geel koperen offerandeschotel, 17e/18e eeuw;

Hierbij paar tinnen eenlichts kandelaars. (tekst schotel verpoetst)

diam. 40 cm, h. 18 cm

Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht

Taxatie: € 60 - € 80
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100

Hamerprijs: € 100