23e zitting - Woensdag 15 mei 14:00 uur: 1000-1370 - Pleet en galanterieën
Geel koperen offerandeschotel, 17e/18e eeuw;
Hierbij paar tinnen eenlichts kandelaars. (tekst schotel verpoetst)
Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht
Taxatie: € 60 - € 80
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100