23e zitting - Woensdag 15 mei 14:00 uur: 1000-1370 - Pleet en galanterieën
Eikenhouten lepelrek met tinnen lepels, gedateerd 1829;
Bekroond door timpaan, langs de twee zijden langgerekte knoop. De achterwand met uitgestoken Turkse knoop en ster. Drie verdelingen met twaalf uitsparingen voor lepels. Uitgestoken hart met gesneden huwelijks monogram 'GS' en 'GU'. Hierbij elf tinnen lepels en een tinnen pijp.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200