23e zitting - Woensdag 15 mei 14:00 uur: 1000-1370 - Pleet en galanterieën
Catalogusnummer: 1232
Eikenhouten Hinderlopen geschilderde stoof, vroeg 19e eeuw;

Aan vijf zijden uitgevoerd met gestoken Turkse knoop. Hierbij eikenhouten stoof met kerfsnede decoratie en koperen handvat.

h. 14 - 20 cm

Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 70
Hamerprijs: € 70

Hamerprijs: € 70