23e zitting - Woensdag 15 mei 14:00 uur: 1000-1370 - Pleet en galanterieën
Eikenhouten Hinderlopen geschilderde stoof, vroeg 19e eeuw;
Aan vijf zijden uitgevoerd met gestoken Turkse knoop. Hierbij eikenhouten stoof met kerfsnede decoratie en koperen handvat.
Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 70
Hamerprijs: € 70